بهترین جایگزین برای ربات اینستاگرام های خارجی

ربات اینستاگرام هلو اینستا عزیزم در میان بازاریابان رسانه های اجتماعی بود. این پلتفرم بعضی از بخش های مدیریت اینستاگرام را خودکار کرد که به کاربران کمک کرد تا افزایش پست و شمارش پیروان را افزایش دهند. متاسفانه  هلو اینستا به نحوی ایجاد شد که شرایط خدمات اینستاگرام را نقض کرد. در نتیجه، این پلت فرم در آوریل 2017 مجبور به بستن شد.

از آنجا که  هلو اینستا درهای خود را بسته است، بازاریابان رسانه های اجتماعی و نفوذگران در جستجوی یک ابزار برای دستیابی بهاینستاگرام هستند. این مقاله بررسی 4 جایگزین برای  HELLO INSTA است که کاربران را قادر می سازد به سرعت ساخت  اینستاگرام وفادار زیر را دنبال کنید.

هنگام انجام تحقیق برای گزینه های  هلو اینستا مطمئن شوید که تعیین کنید آیا این پلتفرم توسط  اینستاگرام تایید شده باشد یا نه. برخی از سیستم عامل ها در لیست نشان می دهد که آنها دارای مجوز  اینستاگرام برای به طور خودکار تعاملات خاص هستند، که نشان می دهد که ابزار در اطراف دراز مدت خواهد بود.
1. SocialDrift

SocialDrift با استفاده از ماشینی برای به کارگیری  ربات اینستاگرام خودکار استفاده می کند. با استفاده از پلتفرم بصری، مشتریان اینستاگرام را براساس موقعیت مکانی، هشتگ یا نوع پیرو استفاده می کنند. آنها سپس نوع تعامل را می خواهند که می خواهند خودکار شوند. در میان گزینه ها دوست، نظر و پس از آن است.

پس از راه اندازی، SocialDrift از یادگیری ماشین برای به کارگیری انواع مختلف ارتباطات استفاده می کند، اما تنها زمانی که بیشترین تأثیر را بر معیارهای کلیدی مانند رشد پیروی می کند. SocialDrift دارای یک داشبورد است که به مشتریان اجازه می دهد تا تعیین کنند که تاثیر این ابزار بر رشد و تعامل پیروان چیست.
2. ViralUpgrade

ViralUpgrade یک سرویس رشد  ربات اینستاگرام شناخته شده است که به هزاران نفر از نفوذگران، علامت های تجاری و دیگر سازمان ها در حال گسترش حضور اجتماعی خود کمک می کند. فرایند انطباق آنها بسیار صاف است – شما به سادگی آنها را با جزئیات مانند هشتگها، مکان ها، جنسیت و کاربران که مایل به هدف هستند فراهم کنید.

مدیر حساب شخصی شخصی شما به شما کمک خواهد کرد که تعدادی از فیلترهای مخاطب پیشرفته (و بسیار قدرتمند) را تنظیم کنید که بتواند یک مخاطب خاص را هدف قرار دهد. هر هفته مدیر حساب شما به شما گزارش های رشد دقیق را ارسال می کند که به شما امکان می دهد قدرت رشد  اینستاگرام خود را به نمایش بگذارید.
3. Popamatic

تئوری در حوزه مخاطب خارج از محدوده این است که تعاملات معناداری مانند دنبال کردن یک نمایه، اعضای مخاطب را به نمایش مشخصات خود در اینستاگرام بازخواهند گشت. در بسیاری از موارد، اعضای تماشا حتی از پروفایل باز می گردند. هنگامی که این اتفاق می افتد، آنها در معرض محتوای برند قرار می گیرند و در نتیجه یک رابطه بیشتر می تواند ایجاد شود.

Popamatic به جای استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین برای به کارگیری اینستاگرام خودکار، مبتنی بر انسان های قدیمی قدیم است. مشتریان به سادگی نوع از کاربر نمایش مشخصات عمومی را که میخواهند هدف قرار دهند انتخاب کنند و یک ارتش Assistants Popamatic با کاربران از طرف شما همکاری می کند. از آنجا که یک انسان در حال چرخش است، تعامل، اعضای مخاطبان را به یک تعامل معتبرتر ارائه می دهد.
4. Kickstagram

چگونه یک تولید کننده نسبتا کوچک بلندگو در بروکلین، نیویورک، تقریبا 13،000 پیرو را با بودجه محدود؟ آنها از Kickstagram استفاده کردند. این پلت فرم با استفاده از اتوماسیون برای ارتباط با اعضای مخاطبان خود، با علاقه، نظر دادن و دنبال کردن پروفایل های  اینستاگرام ، از آن استفاده می کند.

برای شروع، مشتریان Kickstagram را با 2 روش هدایت پیروان احتمالی ارائه می کنند. مشتریان می توانند هشتگ های هدف را که اعضای مخاطبان هدف اغلب از آنها استفاده می کنند، به اشتراک بگذارند یا می توانند حساب های هدف را که چشم انداز ممکن است دنبال کنند، انتخاب کنند. به عنوان مثال، Kickstagram می تواند هر کسی را دنبال یک نام تجاری خاص هدف قرار دهد.
نتیجه

در حال حاضر تقریبا 800 میلیون کاربر اینستاگرام وجود دارد و تقریبا 50 درصد کاربران حداقل یک نام تجاری را در این پلتفرم دنبال می کنند. بنابراین، تقریبا 400 میلیون کاربر فعال رسانه های اجتماعی وجود دارد که بازاریابان رسانه های اجتماعی را با یک فرصت عالی برای ساخت یک نام تجاری عرضه می کند. بهترین راه برای شروع این است که به سرعت در حال رشد دنبال کنندگان  اینستاگرام . پیروان بیشتر به معنای ارتباط بیشتر با پست می باشند که کمک می کند تا حساب کاربری خود را به عنوان یک پروفایل باید دنبال کنید.

علاوه بر این، محتوای  اینستاگرام با مشارکت بیشتر تمایل دارد جایگاه خود را در خوراکهای  ربات اینستاگرام هلو اینستا بهبود بخشد و حتی ممکن است بر روی اینستاگرام اکسپرولر  برگردد.

برای دستیابی به پیروان به سرعت، خوانندگان باید از یکی از 4 جایگزین  هلو اینستا که در این مقاله ذکر شده استفاده کنند. مارک های بزرگ دارای سرمایه برای استخدام یک تیم از بازاریابان  اینستاگرام در داخل خانه می باشند و می توانند به شدت در محتوای حمایت مالی سرمایه گذاری کنند. تعامل کاربر با استفاده از مبارزات بسیار هدفمند، توانایی رقابت با مارک های بزرگتر را فراهم می سازد، بنابراین زمین بازی را هموار می کند

 

ربات اینستاگرام 

افزایش فالوور اینستاگرام 

خرید فالوور اینستاگرام